SUYU İSRAF ETMEYELİM PROJESİ

93visions

Lütfen ama Lütfen;

"SU ISRAFINDAN KAÇINALIM VE SUYUMUZU KIRLETMEYELIM"

Biz insanlar güzelim dünyamizi nihayet yasanamaz bir duruma getirdik. Ozon tabakasinin delinmesi küresel isinmayi baslatti ve mevsimler çok degiskenlik göstermeye basladi. Neticesinde su sikintisi her gün haber konusu haline geldi. Bu sene ve önümüzdeki seneler su sikintisi çekecegimiz hatta ve hatta susuzluk çekecegimiz kaçinilmazdir. Bu sebeple bina, site, fabrika, konut vs. her türlü yasam alanlarimizda su israfindan ve su kayiplarindan kaçinmamiz gerekmektedir. Firmamiz MAVI DAMLA su sikintisinin hat safhada oldugu bu dönemlerde insanlarimizi uyarmis ve kendi bütçesi çerçevesinde suyun ne kadar degerli ve kiymetli oldugunu ve asla kirletilmemesi gerektigini su israfinin bir suç oldugunu sürdürdügü reklam kampanyalarinda sürekli vurgulamistir. Su depolarimizin su kayiplarini izolasyon yaptirarak önleyebilir,ayni zamanda izolasyon yaptirarak depolarimiza kadar tertemiz gelen suyun pis depolarda bakteriyel bir ortamda kirlenmesini de önlemis oluruz.

ZEMIN KAPLAMA HAKKINDA HALKIMIZI BILINÇLENDIRME PROJEMIZ

93visions

Biz insanlar diger canlilara göre tabiat ortamina dayaniksiz varliklariz. Asiri soguk veya sicak bizi hemen etkiler ve hatta her iki sartlarda da ölümler meydana gelir.

Iste zemin kaplama veya izolasyon,yalitim sagligimiz için bir gereksinim bir ihtiyaçtir. Nasil asiri soguk veya sicak bizleri etkiliyorsa nem ve rutubette ayni sekilde bizlerin sagligini etkileyerek vücut direncimizin zayiflamasina akabinde de her türlü hastaliklara sebebiyet vermektedir.

Zemin kaplama veya izolasyon bizleri soguktan isi kaybindan nem ve rutubetten korudugu gibi bizlere konforlu güzel görünümlü bir ortam saglar ayrica hijyen ve steril ve antibakteriyel oldugundan her türlü bakterilerden uzak kalmamiza yardimci olur. MAVI DAMLA'nin önemli projelerinden birisi de zemin kaplama ve izolasyon konusunu halkimiza empoze etmek ve sizleri bu konu hakkinda bilinçlendirmektir.

Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Poliüretan zemin kaplama çağımızın bir ihtiyacıdır. Malzeme çift kompenantlı olduğundan dolayı çok uzun ömürlüdür. Zemin kaplama yapılmış her hangi bir yüzeyde hasar meydana geldiğinde tamiri mümkündür.
Devamını Oku »

Havuz izolasyonu

Havuz İzolasyonu

Mavi damla havuz izolasyon ve yalıtımda poliüretan bazlı izolasyon ve yalıtım malzemeleri kullanmaktadır.İzolasyon malzemeleri ithal olup, sağlık açısından güvenle uygulanmaktadır.
Devamını oku »

Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Poliüretan sprey köpük uygulaması ısı-su ve ses yalıtımını gerçekleştirir, kırılma, çatlama yapmaz tüm renkler mevcut olup, 10 yıl Mavi Damla garantisi kapsamındadır. Kiremit altı ve kiremit üstü sprey köpük izolasyon uygulamamız mevcuttur.
Devamını Oku »