Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Poliüretan zemin kaplama çağımızın bir ihtiyacıdır. Malzeme çift kompenantlı olduğundan dolayı çok uzun ömürlüdür. Zemin kaplama yapılmış her hangi bir yüzeyde hasar meydana geldiğinde tamiri mümkündür.
Devamını Oku »

Havuz izolasyonu

Havuz İzolasyonu

Mavi damla havuz izolasyon ve yalıtımda poliüretan bazlı izolasyon ve yalıtım malzemeleri kullanmaktadır.İzolasyon malzemeleri ithal olup, sağlık açısından güvenle uygulanmaktadır.
Devamını oku »

93visions

Teras İzolasyonu

Poliüretan sprey köpük uygulaması ısı-su ve ses yalıtımını gerçekleştirir, kırılma, çatlama yapmaz tüm renkler mevcut olup, 10 yıl Mavi Damla garantisi kapsamındadır. Kiremit altı ve kiremit üstü sprey köpük izolasyon uygulamamız mevcuttur.
Devamını Oku »

Dış Cephe Isı Yalıtımı

Dış Cephe Isı Yalıtımı

Dış cephe mantolama gerekli rahatlığın ve konforun yanı sıra önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayarak maddi kayıplarınızı asgariye indirir. Öte yandan doğaya salınan gaz seviyesininde asgari seviyeye indirgeyerek ekodüzenin kirlenmemesine katkı sağlar.
Devamını Oku »

Su Deposu İzolasyonu

Su Deposu İzolasyonu

Tank ve depolar kapalı alanlar oldukları için uygulama yapmak ve yapılan uygulamanın uzun ömürlü olmasını sağlamak zor bir iştir. MAVİ DAMLA izolasyon sektöründe 2001 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.
Devamını Oku »